Нові підходи до лікування синдрому неспокійних ніг: ключові поради

0
12

Нові рекомендації для діагностики та терапії синдрому неспокійних ніг враховують специфічні потреби пацієнтів, включаючи вагітних.

by @freepik

Американська академія медицини сну розробила рекомендації для лікування синдрому неспокійних ніг (СБН) та періодичних розладів рухів кінцівок. Основу рекомендацій склали експертні положення, що враховують діагностику та терапевтичні стратегії з корекції рівня заліза та усунення провокуючих факторів.

Моніторинг рівня феритину та трансферину в сироватці крові визначено важливим компонентом діагностики. Для пацієнтів з дефіцитом заліза рекомендовано пероральне чи внутрішньовенне введення препаратів заліза. Уникнення тригерів, таких як алкоголь, кофеїн і певні медикаменти, є першим етапом терапії.

Терапевтичні стратегії для дорослих включають використання габапентину або прегабаліну, а також внутрішньовенне введення карбоксимальтози заліза. Особлива увага приділяється вагітним пацієнткам, де терапія підбирається з урахуванням безпеки матері та плода.

“Керуючись найкращими доказами в науковій літературі, ми надали рекомендації, які покращать здатність клініцистів надавати пацієнт-орієнтовану допомогу людям з РЛС”, – сказав Вінкельман у своїй заяві.

Важливо!  Статистична інформація, представлена в медичних статтях, відображає загальні тенденції та не враховують особливості кожної окремої людини Індивідуальні обставини можуть суттєво відрізнятися. Завжди консультуйтеся з лікарем для прийняття персоналізованих рішень щодо свого здоров’я.

Previous articleДослідження: кетоновий метаболізм покращує здоров’я мозку при старінні
Next articleОзеленення міст може зменшити смертність на 6,3% у великих містах
Фолюш Ігор
У 1998 році закінчив Львівський Інститут Фізкультури Кафедра фізичної реабілітації З 1998 по 2000 рік стажування в Istituto Di MedicinaDello Sport Di Roma З 2000 по 2007 рік працював фізіотерапевтом в Hospital Santa Maria della Stella (Orvieto) У 2007 році повернувся в Україну З 2007 по 2013 працював фізіотерапевтом в приватній педіатричній клініці «Віта Пуер» У 2013 році закінчив магістратуру в Мелітопольському інституті екології та соціальних технологій У 2014 заснував «Центр масажу доктора Фолюш» де і працює донині

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.