Чи варто витирати продукти під час пандемії?

0
1986

Експерти вважають, що не варто додатково обробляти куплені харчові продукти. Адже коронавірус в основному передається через дрібні краплі, які розпорошуються в повітрі при кашлі, розмові або чханні інфікованої людини. Саме для запобігання цьому шляху передачі все медики рекомендують носити маски в будь-яких громадських місцях, а також дотримуватися безпечної соціальну дистанцію (1,5-2 м), передає видання medicalxpress.com.

Чи варто витирати продукти під час пандемії?
Image by S. Hermann & F. Richter from Pixabay

Прості заходи безпеки

Щоб звести до мінімуму ризики зараження, експерти радять ретельно обробляти ті поверхні, до яких могли торкатися інфіковані вірусом COVID-19. До речі, ця проста профілактична міра дозволить в рази знизити ризик зараження іншими збудниками інфекцій. Адже вони нікуди не зникли.

Підвищені заходи безпеки варто обов’язково дотримуватися людям, що доглядають за особами з групи ризику. Їм слід протирати будь-які упаковки з продуктами.

На думку медиків і вчених, треба завжди дивитися на речі в перспективі. Коронавірус, як і багато інших збудників інфекцій, не стійкий до зовнішнього середовища. Він довго не живе поза тілом людини. Більшість проведених проб, узятих з різних поверхонь, показують лише сліди вірусу, а не життєздатний організм. Хоча раніше проведені дослідження підтвердили, що коронавірус протягом декількох днів затримується на поверхнях, в реальних умовах він не зможе жити самостійно так довго.

Американський лікар Джон Брус, який очолює Центр з контролю і профілактиці захворювань в США, вважає, що людям не варто міняти в період пандемії звичний для них спосіб життя. Але при розпакуванні продуктів потрібно прагнути не торкатися руками обличчя. А після цього обов’язково помити їх з милом. Цих простих заходів буде цілком достатньо.

Previous articleВплив Омега-3 жирних кислот на літніх людей
Next articleІнформаційна гігієна допомагає при несерцевих болях в грудях
Фолюш Ігор
У 1998 році закінчив Львівський Інститут Фізкультури Кафедра фізичної реабілітації З 1998 по 2000 рік стажування в Istituto Di MedicinaDello Sport Di Roma З 2000 по 2007 рік працював фізіотерапевтом в Hospital Santa Maria della Stella (Orvieto) У 2007 році повернувся в Україну З 2007 по 2013 працював фізіотерапевтом в приватній педіатричній клініці «Віта Пуер» У 2013 році закінчив магістратуру в Мелітопольському інституті екології та соціальних технологій У 2014 заснував «Центр масажу доктора Фолюш» де і працює донині

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.