Обмеження екранного часу перед сном покращує сон малюків

0
68

Обмеження екранного часу за годину до сну покращує сон малюків, але не впливає на їхню увагу, згідно з дослідженням, опублікованим у JAMA Pediatrics.

by @gabrielhrech

У дослідженні, проведеному Ханною Пікард і колегами з Лондонського університету, було оцінено вплив семитижневого втручання, яке включало обмеження екранного часу за годину до сну (програма PASTI), на якість сну та увагу дітей віком від 16 до 30 місяців. Учасники дослідження були рандомізовані в три групи: одна група отримувала втручання з обмеженням екранного часу та використанням нічної скриньки для читання та ігор, інша — лише нічну скриньку, а третя не отримувала жодних втручань.

Результати показали, що 94% сімей дотримувалися обмежень PASTI, що призвело до зменшення часу перебування перед екраном та покращення показників сну, таких як менша кількість нічних пробуджень та скорочення денного сну. Однак впливу на увагу дітей, виміряну об’єктивно, не було зафіксовано, хоча батьки повідомили про покращення у здатності дітей контролювати свої зусилля та гальмівний контроль.

Ці результати підтверджують рекомендації педіатрів про уникнення екранного часу перед сном для покращення якості сну малюків.

Важливо!  Статистична інформація, представлена в медичних статтях, відображає загальні тенденції та не враховують особливості кожної окремої людини Індивідуальні обставини можуть суттєво відрізнятися. Завжди консультуйтеся з лікарем для прийняття персоналізованих рішень щодо свого здоров’я.

Попередня статтяКолоноскопія з CADe показала вищу ефективність виявлення аденом
Наступна статтяНове дослідження показує, як обмеження певних клітин може уповільнити старіння
Фолюш Ігор
У 1998 році закінчив Львівський Інститут Фізкультури Кафедра фізичної реабілітації З 1998 по 2000 рік стажування в Istituto Di MedicinaDello Sport Di Roma З 2000 по 2007 рік працював фізіотерапевтом в Hospital Santa Maria della Stella (Orvieto) У 2007 році повернувся в Україну З 2007 по 2013 працював фізіотерапевтом в приватній педіатричній клініці «Віта Пуер» У 2013 році закінчив магістратуру в Мелітопольському інституті екології та соціальних технологій У 2014 заснував «Центр масажу доктора Фолюш» де і працює донині

Залишити коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.