Штучний інтелект покращує виявлення вроджених вад серця

0
8

Фізичні відчуття, які супроводжують емоції, є унікальними для кожної людини та можуть змінюватися з плином часу і культурними відмінностями.

by @freepik

Штучний інтелект (ШІ) може покращити виявлення вроджених вад серця (ВХС) під час звичайних пренатальних УЗД, згідно з дослідженням, представленим на The Pregnancy Meeting, щорічній зустрічі Товариства медицини матері та плоду. Дослідники перевірили ефективність ШІ у виявленні ВХС серед акушерів-гінекологів та спеціалістів із медицини матері та плода. Аналізуючи двовимірні ультразвукові кадри, система виявила вісім морфологічних знахідок, пов’язаних із важкими ВХС, що дозволяло направляти пацієнтів на подальше обстеження.

У дослідженні було використано 200 ультразвукових досліджень із 11 центрів, половина з яких мала підозрілі висновки. Чотирнадцять лікарів переглядали кожне обстеження як із допомогою ШІ, так і без неї. Дослідники виявили, що використання штучного інтелекту значно покращило показники виявлення ВХС: робоча характеристика приймача під кривою зросла з 0,83 до 0,97, чутливість – з 0,78 до 0,94, а специфічність – з 0,76 до 0,97. Також зменшився середній час перегляду ультразвукових досліджень із 274 до 226 секунд.

«Наші результати показують, що програмне забезпечення на основі штучного інтелекту значно покращило виявлення ультразвуків, які були підозрілими на вроджені вади серця, не лише серед акушерів-гінекологів, але й серед спеціалістів із материнської та фетальної медицини», — сказав Лам-Рахлін у заяві.
Це свідчить про значний потенціал технологій ШІ у діагностичних процедурах, що можуть підвищити точність та ефективність виявлення критичних станів плода.

Попередня статтяДослідження показало, що білкова дієта допомагає схуднути швидше
Наступна статтяЗабудьте про снодійне – фізичні вправи лікують безсоння
Фолюш Ігор
У 1998 році закінчив Львівський Інститут Фізкультури Кафедра фізичної реабілітації З 1998 по 2000 рік стажування в Istituto Di MedicinaDello Sport Di Roma З 2000 по 2007 рік працював фізіотерапевтом в Hospital Santa Maria della Stella (Orvieto) У 2007 році повернувся в Україну З 2007 по 2013 працював фізіотерапевтом в приватній педіатричній клініці «Віта Пуер» У 2013 році закінчив магістратуру в Мелітопольському інституті екології та соціальних технологій У 2014 заснував «Центр масажу доктора Фолюш» де і працює донині

Залишити коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.